basset Erwin - lovecký pes

Vítejte na webu erwin bassethound

Dobrý den, jmenuji se David Tomčík, a rád bych Vám představil svého psího kamaráda basseta Erwina z Valachitu. Jedná se o lovecké plenemo pocházející z Anglie. Erwin je můj první pes, který je lovecky vedený. Myslivosti se aktivně věnuji již od roku 2006, ale už od základní školy jsem se zajímal o přírodu,les a myslivost. Proto jsem si pořídil svého prvního loveckého pejska, po dlouhém rozhodování, přemýšlění jsem se rozhodl pro společníka plemene BASSETHOUND.

Erwin se narodil 23.5.2007 ve Valašském Meziříčí v chovatelské stanici: z Valachitu u paní Pavlíny Hrabovské.

Po náročném výběru z mnoha štěnat,jsem si vybral štěně v podobě tricolora pejska, protože doma máme ještě jednoho sice kříženého pejska, a proto volba  byla usnadněna a rozhodnuta tak, že výběr fenečky by nebyla ta pravá volba.

Dle mého názoru to byla ta správná volba. Při jednotlivých sekcích Vás seznámím s rodokmenem svého psa, fotogalerií, průběhy zkoušek, výstavy a také hlavně s výcvikem a nesmím opomenout sekci v HONITBĚ.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode